У Киеві відкрилися два котокафе

Жителі Києва, які люблять котів, відтепер можуть приємно провести час у закладах з цими тваринами.

Таких місць нещодавно відкрилося два — Tofycatspace неподалік від Пейзажної алеї та котокафе «Лапа» на Позняках. Tofycatspace позиціонується як місце для тих, хто «любить котів та мистецтво». Разом з відкриттям там представили виставку картин молодої київської художниці Анастасії Сіренко.

У котокафе «Лапа» діє система погодинної оплати. «Ідея створити такий заклад у Києві виникла півроку тому, коли ми дізналися про існування подібних в Азії. Зараз у нас в кафе живуть шість дорослих кішок та двоє кошенят. Ми поєднали приємне з корисним — котів ми беремо з притулку, і якщо відвідувач забажає, зможе забрати тваринку додому. Звісно, за умови, що забезпечить їй гідний догляд», — розповіла сайту DreamKyiv засновниця котокафе Олена Зозуля.

Кафе подібного формату працюють також у Токіо, Сингапурі, Парижі, Лондоні, Мадриді. У травні котокафе відкрили у Львові.

Нагадаємо, у польському місті Бидгощ в одному з притулків живе кіт, який доглядає за хворими тваринами. Після того, як фотографії турботливого кота були опубліковані в інтернеті, один з користувачів припустив, що тварина працює в притулку медбратом.

http://www.5.ua/dyvohliad/U-Polshchi-kit-stav-medbratom-u-prytulku-dlia-tvaryn-76948.html

Читать:   Кот под водой

Leave a Reply

Your email address will not be published.